Rezydencja w Konstancinie

Rezydencja w Konstancinie

Rezydencja pokryta ręcznie formowaną belgijską cegłą i elementami z piaskowca została wybudowana w strefie A najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorna na Królewskiej Górze.

Willa wyposażona została w strefę wellness usytuowaną w podziemiu. Obejmowała ona basen z obrzeżem z drewna teakowego, saunę z koloroterapią. W piwnicy znalazła się również sala kinowa, piwniczka na wino, pomieszczenia gospodarcze i mieszkanie dla obsługi.

Na parterze salon ze strefą kominkową i TV oraz oddzielna jadalnia ze stołem na 16 osób, kuchnia, wc i gabinet z wyjściem na taras oraz kotłownia i szatnia.

Piętro to sypialnia master z kominkiem, obszerną garderobą i pokojem kąpielowym, 3 sypialnie każda z garderobą i łazienką.
Wysokość pomieszczeń zaprojektowano na 320cm co połączeniu z pięknymi oknami dodaje szyku i elegancji. Na podłogach ułożony został kamień Blue Stone i szczotkowana deska dębowa.

We wszystkich pokojach, garderobach, kuchni, gabinecie wykonane zostały zaprojektowane zabudowy z MDF. Rezydencja utrzymana jest w kolorach ziemi z mocnymi akcentami jak np. granatowe ściany w garderobie

POWIERZCHNIA:
800 m2
ZAKRES PRAC:
projekt wnętrz, kompleksowy nadzór nad projektem, realizacja projektu
INWESTOR:
Inwestor prywatny
DATA PROJEKTU:
2016
REALIZACJA:
2016
PROJEKT:
Projekt, kompleksowy nadzór nad projektem: Agnieszka Adaszewska-Rajpert..

Zobacz inne relaizacje

Wyceń projekt bezpłatnie

Pamiętaj by dodać rzut swojego mieszkania 


Dodaj rzut mieszkania